Copyright © 2009-2013 ProMIS Ltd.  |  Tüm Hakları Saklıdır  |  Kullanım Şartları

Petrol ve Doğalgaz

ProMIS, uzun yıllar boyunca endüstriyel otomasyon alanında edindiği engin deneyimleri ile, özellikle petrol ve doğal gaz tesislerinin otomasyonu konularında becerilerini geliştirmiştir.

ProMIS Petrol ve Doğal Gaz Grubu halen faaliyetlerini aşağıdaki 3 ana konu üzerinde sürdürmektedir :

        Doğal Gaz Basınç Düşürme İstasyonları (RMS)
        Doğal Gaz Kokulandırma Sistemleri
        Petrol Dolum Tesisleri


2003 yılından itibaren doğal gaz basınç düşürme istasyonlarının otomasyonu ve kokusuz doğal gazın kokulandırılması konularına odaklanan ProMIS, yurt çapında 100'ün üzerinde projeyi başarıyla teslim etmiştir.

Doğal gaz basınç düşürme istasyonlarının anahtar teslim esasına göre; tasarım, kuruluş, devreye alma ve bakım hizmetlerini başarıyla sunan ProMIS, ayrıca bu alanda kullanılmakta olan regülatör, valf ve flow computer ünitelerinin satış ve dağıtımını da yapmaktadır.

Kokulandırma ünitelerinin üretimini de yapmaya başlayan ProMIS, halen bu alanda ve özellikle koku maddesi ithalatı ve satışı konusuda Türkiye lideri konumundadır.

ProMIS Petrol ve Doğal Gaz grubunun bir diğer ihtisas alanı da petrol dolum tesislerinin otomasyonudur. Bir petrol dolum tesisinde ihtiyaç duyulan; ham petrol tankları, tanker dolum ekipmanları, yangın önleme sistemi, kanopiler, elektrik sistemi, otomasyon teçhizatı ve sistemi gibi her türlü bileşenin tasarım, üretim, montaj, test, devreye alma ve bakım hizmetlerini verilmektedir.

Referanslarımız

RMS Referans Listemiz için tıklayınız.

@