Copyright © 2009-2013 ProMIS Ltd.  |  Tüm Hakları Saklıdır  |  Kullanım Şartları

Endüstriyel Otomasyon


Kurulduğu günden itibaren endüstriyel otomasyon konusunda sistematik bir şekilde ihtisaslaşan ProMIS, çeşitli sektörlerden bir çok kuruluşun ihtiyaçlarına yönelik çözümler geliştirmekte ve danışmanlık hizmetleri vermektedir.

Telemetri, iletişim, enerji, otomasyon ve elektrik mühendisliği konularında uzmanlaşmış bulunan ProMIS mühendislerince tasarlanan ve sunulan bu hizmetler, endüstri standartlarına uygun, tedarikçilerden bağımsız, en yeni ve tutarlı teknolojilerin kullanıldığı, sistem fonksiyonları ve verimliliğinin ön planda tutulduğu çözümlerden oluşmaktadır.

ProMIS Endüstriyel Otomasyon Grubu, oluşturduğu projelerin yapılarına en uygun SCADA, PLC, RTU, DCS, hibrit sistem ve ürünlerini seçip kullanarak her türlü uygulama alanı için, ama özellikle aşağıdaki konularda otomasyon çözümleri sunmaktadır.

        Doğal Gaz Basınç Düşürme İstasyonları (RMS)
        Hidro Elektrik Enerji Santralları (HES)
        Petrol Dolum Tesisleri
        Makina Verimliliği İzleme ve Kontrol Sistemleri
        Toz Malzeme Taşıma Sistemleri

      
ProMIS, anahtar teslimi esasına göre oluşturduğu sistem çözümlerinin, detay tasarım, cihaz programlama, kurulum ve devreye alma safhalarını; titizlikle planlamakta, kendi geliştirdiği proje yönetimi prensipleriyle takip etmekte ve proje planındaki tüm gelişmeleri şeffaf bir yapı içinde müşterileriyle paylaşmaktadır.
@